Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Zemin Kaplama PVC

piriltivizyon.com Surfloor sıvı zemin kaplamaları en son projesini restoran ve lobby kısımlarında gerçekleştir. Sıvı zemin karosu yeni konsept düz zemine rahatlıkla uygulanabilen, tabanında 1,5mm anti slip özelliği ile zemini vakumlu bir şekilde kaplıyor. Dolayısı ile sıvı zemin karo uygulamaları daha pratik bir şekilde piriltivizyon.com' un sıvı zemin karosu üretimin de tavsiyeleride piyasa koşulları ve piyasa' nın gereksinimleri doğrultusunda gerçekleşiyor.

M-Plus sıvı zemin karosu anaokulu oyun alanlarında da kendini çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirebilmesi açısından kanıtlamış oluyor. Özellikle anne ve babaların sıvı zemin karosu oyun alanı olan kreşleri tercih ettikleri gözlemlenmiştir. Sıvı zemin karosu M+ zemin kaplama pvc sektöründe yenilikçi, çevre dostu, dayanıklı bir yapı malzemesi olduğunu mimarlar ve dekorasyon firmalarına kanıtlamış durumda. Sıvı zemin karosu piriltivizyon.com Türkiye' de tek distribütör firma olmasından dolayı piriltivizyon.com ürün fiyatlarında tüm dekorasyon şirketlerine, mimarlara ve diğer tüzel girişimci kişilere tek fiyat politikası uyguluyor.

piriltivizyon.com sıvı zemin karosu sektöründe lider Surfloor markasını temsil etmeye uzun yıllar hizmet politikasından taviz vermeden devam ediyor.