Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Zemin Kaplama

Zemin kaplama piriltivizyon.com dekorasyon önerilerini mimarlarımıza sunmaya devam ediyor. Zemin kaplama sıvı zemin karoları zemin kaplama pvc ürünlerimiz container bazında geldiğinden dolayı stok sıkıntısı yaşanmıyor. Zemin kaplama ürünlerimizi sipariş alındaktan sonra en  kısa süreçte müşterileri' ne teslim ediliyor.

Sıvı karo özellikleri için sızdırmazlığını kendi sektötüründe kanıtlamış ve bu konuda sertifikalar almıştır. Zemin kaplama sıvı karolar düz zemine pratik olarak uygulanailir.Sıvı karo' nun içinde akışkan jel olduğu için döşeme yapılırken ölçüye göre kesmek mümkün değildir. Bu sebeple sıvı karoların duvardan duvara döşenmesi önerilmez.

Bazı konsept projelerde 50cmx50cm sıvı karoların standart fayans aralarınada yekpare olarak döşendiği görülmüştür. Tabiyki bu yöntem sıvı karo uygulamak isteyen mimarların maliyeti düşürmelerine yardımcı olacaktır.

Sıvı karo bayisi olmak isteyen girişimcilere önerimiz en az 5m2 ölçüsünde iş başlangıcı yapmaları tavsiye edilir. Sıvı karo uygulama büyük ölçekli projelerde renk ve ölçünün distribütör piriltivizyon.com firmasına en kısa zamanda bildirilmelidir.