Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

ZEMIN DEKORU

Sıvı Zemin Karosu zemin dekorasyonunda sektöründe kendini tanıtmaya başladı. Pvc zemin kaplama ve epoksi zemin projelerini uygulayan firmalar, yeni projelerinde sıvı zemin karosunu tercih etmeye ve uygulamaya başladılar.

zemin dekoru restoran ve barlarda uygulaması yapılan sıvı zemin karosu, otel mimarlarınında dekorasyon tercihi olmaya devam ediyor. Sıvı zemin karosu yüksek teknolojide görsel efektin en son geldiği noktaya bir örnek tescil ediyor.

Pvc zemin kaplama zemin dekoru olarak artık heryerde tercih edilebilir bir dekoratif ürün diyebiliriz. Pvc zemin kaplamasında sadece desenler öne çıkmıyor, sıvı zemin karosu sayesinde zemin içindeki jel hareketleniyor.

Sıvı zemin karosu dekorasyonda hayal gücünü zorlayabilecek görselliğe sahip bir üründür. Sıvı zemin karosu özel kreşlerde çocukların eğlenebileceği bir ortam sağlıyor. Çocuk kreşi yöneticileri sıvı zemin karosunu çok beğendiler ve çocukların sıvı zemin karosuna basarak çok eğlendiklerini ilettiler.

piriltivizyon.com denilince akla ilk gelen şeyin sıvı zemin karosu olduğu dikkatleri çekiyor. piriltivizyon.com kurucusu ve sahibi olan Mehmet Uzbilek bey yurt dışındaki yenilikleri çok yakından takip ediyor ve yeniliklerin devam edeceğini iletiyor.

Dekorasyon markaları sıvı zemin karosu' nun çok başarılı bir ürün olduğu' nu ve piriltivizyon.com sayesinde çok kısa zamanda Türkiye' de tanındığını ilettiler. Sıvı zemin karosu piriltivizyon.com firması' nın yaratıcı ve ileriyi görebilen yöneticisi olan Mehmet Uzbilek beyin dekorasyon ve mimarlara sunduğu en güzel ürün olmaya devam ediyor.

zemin dekoru zemin dekorasyonunda gelebilecek en son teknoloji sıvı karo.