Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Tablo

Piriltili Tablo

Hepimiz evlerimizde ya da iş yerlerimizde aksesurlar kullanmayı ve yaşadığım ortamları daha çok şık ve renkli göstermeyi severiz. Tablolar yaşadığımız ortamlarda kullanabileceğimiz en şık ve renkli akseuarlardandır. Kişisel zevk ve hobimilerimize göre satın alacağımız tabloları seçebilir, ortamdaki dengeyi sağlayacak uygun tablo seçimlerimizi yapabiliriz. Tablo denilince ilk akla gelen piriltivizyon.com olarak size çeşitli tablo seçenekleri sunuyor aynı zamanda pırıltılı tablo çeşitlerimizle hayallerinize daha çok yaklaşıyoruz.

Tablo seçimi yapilirken yaşadiginiz ortamin metrekaresine dikkat etmenizde de fayda vardır. Buyuk salonlarda buyuk tablolar ve piriltili tablolari kullanabilirken, kuçuk salonlarda daha çok uzun ebatlı tablolar kullanilmaktadır. Tablolar ayni zamanda yaşadigimiz yerlerde bir aksesuar olmanin yani sira bizim kişiliğimiz hakkında bilgiler de vermektedir. Yine tablo secerken dikkat edilecek unsulardan biri dekorasyonunuza en uygun olacak tabloyu secmekten geçmektedir. Tablonuzun disinda alacaginiz bir çerçeve dekorasyonuzu en uygun sekilde tamamlayarak sizin rahat ve sık durusunuzu da sergileyecektir.

Tablolar dekorasyona uygun olarak duvara monte edilirken göz hisasinda asılmasina dikkat etmek gerekmektedir. Dekorasyonlarinizda kullanmak isteyeceginiz siyah- beyaz tablolar evinize sıklık katarken diger yandan ortama nostaljik bir hava katacaktir.

Tablolar tercihlerimize göre bize bu zamandan alıp gecmis zamanlara götüren birer obje haline getirilebilir. Dekorasyonunuza aynı zamanda parçali tablolar da katarak simetrik ve geniş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Koltuk arkalarında ya da yatak başlığı arkasında yer alan duvarlar tabloların en çok kullanıldığı ve en çok yakıştığı alanlardandır. Birbirinden farklı tablolarıda aynı yerde birleştirebilirsiniz. Bu sizin hayal gücü ve zevkinize bağlıdır. Kapının üstüne asabileceğiz bir tablo sayesinde misafirlerinize küçük süprizler yapabilirsiniz.

Aksesuar olarak kullanmış olduğunuz tabloları bazı zamanlarda ışık amaçlı olarak da kullanabilirsiniz. Pırıltı tablolar ile karanlıkta aydınlanan süpriz baskılarla karşılaşabilirsiniz. Pırıltılı tablolar ortamda bulunan yapay enerjiden güç alır ve kesinlikle organiktir. Pırıltılı tablolar ile siz de farkınızı ortaya koyabilir aynı zaman da odalarınızda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Tablo ve piriltili tablo cesitleriyle piriltivizyon.com olarak size keyifli ve güvenli bir alışveriş imkanı sunmanın yanında sürekli yenilenen modellerimizle gönüllerinizi fethetmeyi hedefliyoruz.