Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

SIVI ZEMIN KARO

Zemin Karosu ve Sıvı Zemin Karosu..........

Son zamanlarda popülerleşen kullanımı gitikçe artan zemin karosu mekanı güzelleştirmenin yanı sıra evlerimize daha geniş bir görünüm kazandırmaktadır. Karolar son zamanlarda zeminlerde ve kaplamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Karolar kullanım alanlarına göre çeşitlendirilmektedir. Zemin karosu da sıvı zemin karosu olarak çeşitlilik göstermektedir. Zemin karosu kaymamazlık ve görünüm açısından tercih edilmektedir.

Zemin karosu uygulamaları Konutların iç mekanları, Dış kaplamalar (teras), Kamuya ait binalar (hastaneler, okullar), Kaplamalar, Evlerin iç mekan kaplamaları (mutfaklar, banyolar)gibi yerlerde kullanılmaktadır. Zevklere ve stillere göre döşenen zemin karolarıda farklılık göstermektedir.

Genellikle hastanelerde kullanımıyla sıkça karşılaştığımız karolar sade ve çok renkli olarak çeşitlilik göstermektedir. Eskiden karolar farklı yöntemlerle elle işlenirdi ancak şimdi makinelerin yaygınlaşmasıyla presleme yöntemiyle işlenmekte ve iki farklı şekilde üretilmektedir.

Zemin karosu uygulanırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Sağlıklı bir Zemin karosu uygulaması için yüzeyin iyi hazırlanmış olması en dikkat çeken özelliklerdendir. Zemin karosu uygulaması için yüzey temiz olmalı, yüzeyde yer alan tüm kalıntılar giderilmelidir.

Zemin karosu uygulaması yapıldıktan sonra zemin karolarını yüzeyden ayırmaya çalışmamalı, zemin çatlak oluşumunu engellemek için yapıştırmanın yapıldığı alanın sağlam olmasına dikkat edilmelidir. Yerdeki alan çok büyükse şap dökmek işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Az öncede bahsettiğimiz gibi zemin karosu modellerinden biri de sıvı zemin karosudur. Sıvı zemin karosu kullanım alanlarında hayal gücünüzün ötesinde bir görünüm sağlamaktadır.Sıvı zemin karosu zeminde en yüksek teknoloji olarak karşımıza çıkmaktadır. Akışkan sıvı siz daha adımınızı atarken sizinle birlikte harekete geçer. Yepyeni bir görsel efekt ile dinamik bir duygu sağlar.

Son zamanlarda farklı kişiliğini ve dinamikliğini ortaya çıkarmak isteyenlerin kullandığı sıvı zemin karoları görsel açıdan zengin bir görünüm sağlamakta ve farklı uygulamasıyla dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Sıvı zemin karosu uygulaması yapılırken döşemeler için gerekli olan renk seçimlerinizi kendiniz yapabilir, tercih ve zevklerinize göre değişik modeller ortaya koyabilirsiniz. Çizilme ve aşınmaya oldukça dayanıklı olan sıvı zemin karolarını gönül rahatlığıyla mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Yakın zamanda kullanımı dahada artacak olan zemin karosu ve sıvı zemin karosunu piriltivizyon.com sitemizden rahatlıkla bulabilir, Yenilenen modellerimizle siz de mekanlarınızı hayallerinizde ki yerlere dönüştürebilirsiniz. Güven ve kalitenin adresi piriltivizyon.com sitemizden bize ulaşarak modellerimizi inceleyebilir aklınıza takılan sorular için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sıvı Zemin Karo

Sıvı zemin karosu iç mimarların gördüğü zaman şaşkınlığını gizleyemediği yeni concept projeler için uygun bir ürün. Özellikle Antalya bölgesinde otel ve eğlence merkezlerinde uygulanmaya başlayan sıvı zemin karosu tecrübeli otel sahiplerinde tam not aldı.

Sıvı zemin karosu'nun otel lobby, mini klüp gibi mekanlarda kullanıldığı gözlemlendi. Sıvı zemin karosu gelecek dönem projelerde restoran zemininde ve bar deski gibi projelerinde uygulanması öngörülüyor.

Sıvı zemin karosu' nun tekne tasarımların deck bölgelerinde kullanılması da ileriki süreçlerde belirleyici olacak. piriltivizyon.com sıvı zemin karosu' nun Türkiye' de ki tek tedarikçi olması ürünün ne kadar tercih edilebileceğini ve yeni bir ürün olduğunu gösteriyor.

Sıvı zemin karosu Rusya,Almanya ve İspanya' dan sonra artık piriltivizyon.com sayesinde Türkiye' de.

piriltivizyon.com dış ticaret tecrübesi ile başarılı projelerde müşterilerine uygun ve zamanında hizmet vermeye devam edecektir.