Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Sıvı Karo

Sıvı Zemin Karosu

Sıvı zemin karosu otel bar ve diskolar' dan sonra, restoran, cafe, mağaza ve oto galeri zemin döşemelerinde de uygulanmaya başladı. Sıvı zemin karosu piriltivizyon.com sitesinde en çok tıklanma düzeyine gelmiş durumdadır. Sıvı zemin karosu içinde bulunan kozmetik jel sayesinde adımların basılması ile hareket eder ve güzel bir görsellik sunar.

Sıvı zemin karolar Türkiye' de ilk defa piriltivizyon.com tarafından ithal edilmiş olup, firmamızın yeni konsept projelerde mimarlar' ın ilk tercihi olmasını sağlamıştır. Sıvı zemin karosu transparan ve zemin beyaz olmak üzere iki çeşit olup, tercih edilen ölçüleri 50cmx50cmx6 mm kalınlığındadır.

Sıvı zemin karosu online satış firmalarından da satış için talep edilmektedir. piriltivizyon.com sürekli stoklarında ürünlerini muhafaza ederek siparişlerini maximum bir hafta kadar kısa bir sürede teslim etmektedir.

Sıvı zemin karosu, sıvı yer karosu olarakta adlandırılabilir. Sıvı zemin karosu geniş bir renk yelpazesine sahip olduğundan her zevke hitap etmektedir. piriltivizyon.com her daim yenilikçi ürünleri ithalatçı firma olarak Dünya' da takip etmeye devam edecektir.