Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Yer Zemin Sıvı Karo

Yer zemin sıvı karo zemin dekorasyonu uygulama alanları iç mekan dekorasyonunda geniş bir yelpazeye sahip diyebiliriz. Sıvı zemin karoları zemin dekoru,zemin dekorasyonu,zemin kaplama,yer döşeme,iç mimarlık ve dekorasyon firmaları tarafından uygulanmaya ve projelerinde şartname detaylarında Surfloor markası altında sunulmaya devam ediyor.

En son ve yenilikçi dekorasyon uygulaması ise büyük inşaat firmalarının satış ofislerinde uygulanmaya başladı. Satış ofislerinde 50x50 sıvı karolar minimum 2metrekare 8 adet uygulansada, bazı satış ofislerinde 4metrekarede uygulanmaktadır.

Sıvı zemin karoları ayrıca lüks ofis ve büro kaplamalındada uygulanmaktadır. Artık insanlar çok farklı ve görsel dekorasyona önem veriyor; sıvı karo gibi konsept ürünler ilk olarak müşteriye pahalı gibi gelsede,uygulama yapılan mekan aynı oranda değer kazanıyor.Buda sıvı karonun uygulandığı mekanda hizmet veren yada satış yapan firmanın doğru ve dekorasyona önem veren bir müşteri ile buluşmasını sağlıyor.

Zemin dekorasyonu zemin kaplamasında dekoratif taşlar,granit,çini ve desenli karolarda uygulanıyor,fakat sıvı karoların avantajları bu tarz ürünler ile kıyaslandığı zaman çok daha fazla ön plana çıkıyor.Sıvı zemin karolarında kırılma ya da çatlama gibi poblemlerin olması mümkün değildir. Diğer zemin karoları gibi nakliye yada uygulamada kesinlikle sıkıntı çıkartmaz.

Bir adet koli içinde 10adet zemin karosu bulunur. Bir koli ağırlığı ise yaklaşık 20 kilogramdır.Buda nakliyesinde maddi olarak uygun olmasını gösterir. Sıvı karolar orjinal karton kolisinde muhafaza edilir.Satın alan firma uygulama öncesinde deposunda bekletebilir.Uygulama yapacağı zaman karton kolileri açabilir. Sıvı karolar diğer zemin karoları gibi toz tutmaz,interaktif ve hijyenik bir üründür.