Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Mobilya Dekorasyon

Mobilya ahşap dekorasyon öncelikle bilgi ve tecrübe birikimi isteyen, tasarlanmış olan proje,mimari çizim,iç dekorasyonun en önemli bölümüdür. İç mimari tasarım ve projelerde dikkat edilmesi gereken en önemli ve yegane husus iyi bir tasarımı yansıtabilmenin gücünün iyi bir ekip çalışması ardından gelebileceğidir.

piriltivizyon.com Dış Ticaret Firması 1990 yılından bu yana kişiye ve projeye özel farklı konseptlerde ahşap tasarımları yapmış, seçkin mimari ve ahşap ustası ekibi ile Türkiye çapında birçok projeyi tamamlamıştır. İç mekan ahşap dekorasyonlarında hemen her mekanda uygulamalarda bulunmuş olup dünyadaki mobilya ahşap dekorasyonunu yakından takip eden bir firma konumunda olmayı başarmıştır.

İç dekorasyonda yeni mimari fikirleri müşterileri ile yüz yüze görüşmeler yaparak, müşteri portföyünde kişi ya da kurumların tam olarak ne istediklerini, taleplerini değerlendirme noktasında çok hassas bir değerlendirme yapılması, dekorasyonun ne kadar ciddi bir iş olduğu, iş başlangıcının tasarım sürecinin bir sentez ve senkronizasyon ile devamını sağlamaktır.