Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Mimari Ekibimiz Projeler

piriltivizyon.com yeni konsept proje uygulamalırında sıvı zemin karolarını tecrübeli mimari ekibi ile Ankara' nın seçkin mekanlarında' da uygulama yapmaya devam ediyor. Ekip çalışmalarımız ve stratejik pazarlama ekibimiz ile sıvı karolar  Türkiye' de tanındı ve tanınmaya da devam edecek.

Sıvı zemin karoları zemin kaplama sektöründe yenilikçi bir segment oluşturarak mağaza,cafe,çocuk oyun alanı,kreş ve otel sahiplerinin taleplerini mimari ekibimizin proje bazında titiz çalışmaları sonucunda uygun proje teklifleri, renk seçenekleri ve ölçü seçenekleri ile arz ediliyor.

Zemin döşemeleri ile birlikte sıvı karolar 60cmx60cm ölçüsünde masalar üzerine ve 60cmx60cm genişliğinde bar deski üzerine de ışıklı olarak monte edilebiliyor. Surfloor sıvı zemin karolarımız yoğun talep nedeniyle 30cmX30cmx5.5mm ölçülerinde de üretilmeye başlamış olup, bu ölçü birimlerinde de projelerde uygulanmaya başlamıştır.

İş ortağımız Hamaart mimarlık ile http://www.hamarart.com/ Ankara' nın seçkin cafe,bar ve mağazalarındaki görsellerimizi ve referanslarımızı siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaya devam edeceğiz.