Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Mektebim Koleji Sıvı Karo

Sıvı karo zemin dekorasyonu,zemin kaplama,zemin dekorasyon projelerimize piriltivizyon.com olarak devam etmekteyiz. Zemin dekoru karo çeşitliliğini arttırmak ve müşterilerimize en güzel hizmeti verebilmek adına iç mimarlarımız proje çizimlerinde özellikle sıvı zemin karolarını projelerinde sunmaya devam ediyorlar.

Kolejler artık kampüs olmanda yolunda ilerliyor ve öğrencilerine en iyi eğitim,kaliteli kolej kampüs yaşamı vermeye çalışıyorlar. Tabiyki iyi bir kolejde eğitimin kalitesi önemli fakat tüm bu bir kolej kampüsününü ortak noktalarda belirlemek ve kolej hayatını bir bütün olarak değerlendirmek gerekmektedir.

Bir çok kolej dekorasyona ve görselliğe fazlası ile önem vermekte ve çok farklı ürünlerin seçimini yapmak istemektedir. Mektedim kolejleri yenilikçi ve modern,çağdaş eğitimcilikte öncü olmuş ve diğer tüm kolejlere örnek olmuş bir kuruluştur.

Ankara ve İstanbul başta olmak üzere lüks ve modern kolej yapıları ile dikkat çekmektedir. Pırıltıvizyon firması ise Mektedim gibi modern bir koleje, kolej kurumlarına dekorasyon ve mimari projelerde öncülük etmeye devam ediyor.

piriltivizyon.com Surfloor zemin karoları,zemin kaplama,zemindekorasyonu,zemin döşeme,yer döşemesi,yer zemin kaplama,yer dekorasyonu,epoksi ve gergi tavan dekoru,mobilya ahşap dekorasyonu ile Ankara ve Türkiyenin öncü projelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Mektedim kolej projelerimizde iş ortaklarımız Babil yapı,Hamarart Design firmaları ile çalışmalarımız tüm dekorasyon firmaları tarafından takdir edilmekte ve desteklenmektedir. piriltivizyon.com mimari yapı,mimari kadro ve ithal ettiği ürünlerin başında gelen Surfloor sıvı zemin karoları ile yapı dekorasyon sektörüne farklı bir vizyon bakış açısı getirmiştir.