Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Jel Zemin Sıvı Karo Dekorasyonu

piriltivizyon.com firması olarak ürünlerimizin promosyon, proje ve bayilik bazında satışları hızlandırılmış bir şekilde devam etmektedir. En yeni projelerimiz arasında Pizza Pizza restorant bayilerinin çocuk oyun alanları sıvı karo dekorasyonu, Vip oto içi zemin sıvı karo kaplamaları ve hastahane çocuk bölümleri sıvı karo döşemeleri bulunmaktadır. Sıvı zemin karoları renk seçenekleri opak ve transparan olarak farklı zevk ve mimari taleplerin konsept ürünleri arasında en seçkinlerindendir.

piriltivizyon.com profesyonal ekibi ve iş ortakları ile zemin karo sektöründe 4. yılını tamamlamanın gururunu yaşıyor. piriltivizyon.com bayileri bulunduğu bazı şehirlerimiz İstanbul, Antalya, İzmir, Tokat ve Kahramanmaraş gibidir.

Son yıllarda piriltivizyon.com firmasına iç pazar dışında dış pazarlardanda talep gelmektedir. Özellikle Avrupa ülkelerinde Hollanda, Almanya, Belçika, Romanya ve Bulgaristan gibi ülkelere ürünlerimiz satışı yapılmaktadır.

Sıvı zemin karoları genellikle Avrupa ülkelerinde cafe, pub gibi mekanların iç dekorasyonunda uygulanmıştır. Sıvı zemin karoları jel parke, jelli fayans gibi isimler ile de piyasada bilinmektedir.

Jel zemin parke sıvı karoların Orta Asyada son gerçekleştirilen Kırgızistan yapı fuarında platform olarak uygulanması, orta Asyada da piriltivizyon.com' un başarılı olacağını göstermektedir.