Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Dekoratif Jelli Karolar

Sıvı zemin karoları zemin yer dekorasyonunda en yeni ürünlerden birisidir. Özellikle zemin kaplamaları modern mekanlarda, villa, otel, restoran dekorasyonunda önem kazanmış son yıllarda sahne dekorasyonundada yer zemin modelleri çeşitlenmiştir.

Sahne zemin dekorasyonunda pvc kaplama, farklı kaymaz parke, epoksi, deck floor kullanıldığı gibi, sahnede ne yansıtılmalı, sahnenin yeri ve görselliğin önemi öne çıkmıştır. Son yıllarda televizyon ekranlarında sahne dekorasyonu programın segmenti ile projelendirilir.

Sıvı jelli zemin karoları sahne zemin yer dekorasyonunda eğlence ve dans pisti, mankenlerin yürüyüş koridoru zemininde, çocukların eğlence programlarında uygulanmaktadır.

Jelli zemin karolar üzerinde manken yürüşü modern bir tanıtımın konsept kıyafetleri tanıtırken zemin ayrı bir hayal gücü olmasını ve mankenin dinamik zeminde performansını arttırmasınıda sağlar.

Eğer eğlenceli ve dans içeren bir programsa sıvı jelli karolar üzerinde dans etmek renkli zeminin ayaklar altında akışkan bir görüntü sunması hem eğlenenlere hemde programa ayrı bir kalite ve görsel show sunar.

Çocuk eğlence programlarında ise sıvı karolar çocukları program konsepti içinde ayrı bir eğlence ve hayalgücü etkisi yaratır. Sıvı jelli zemin karoların sıradan zemin karoları ile aralarındaki en büyük fark, sıvı jelli karoların dinamik zeminde rengarenk akışkan bir görsel efekt sunmaktadır.