Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Ev dekorasyon örnekleri tasarım ve malzemeleri

Dekorasyonun günümüz mimarisinde çok önemli olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Dekorasyon kullanılan malzemeler,mimari tasarım,işçilik ve çalışanların tümünün bir kombinasyonundan oluşmaktadır. Dekorasyon terimi hemen hemen her proje de ana belirleme noktasıdır. Bunlara örnek verecek olursak otel dekorasyonu,ev,villa dekorasyonu,iş yeri ofis ya da mağaza dekorasyonu,avm dekorasyonu denebilir. Pırıltıvizyon firması dekorasyon sektöründe uzun yıllardır Türkiye ve bazı Avrupa ülkelerinde hizmet vermektedir.

Pırıltıvizyon firması ev,villa dekorasyonunda,otel,bar,ofis,okul ya da kreş,mini klub dekorasyonuna kadar hemen her dekorasyon projelerinde yer almıştır. Ev,villa dekorasyonunda kullanılan bazı malzeme ve ürünler;


Duvar kağıdı,seramik,karo,zemin karosu,zemin kaplama malzemeleri,laminat bazı örneklerdendir. Pırıltıvizyon bünyesinde olan başlıca dekorasyon ürünleri Starwalls duvar kağıdı,sky with clouds duvar kağıdı,strafor ve Surfloor sıvı zemin karolarıdır.

   

Ev villa dekorasyonunda özellikle çocuk odalarında duvar kağıdını projelerimizde kullanmaktayız. Duvar kağıdının özelliği kolay ve pratik bir şekilde yapıştırılmasıdır. En önemli özelliği ise karanlıkda parlaması ve ışıldıyan bir görünüm almasıdır. Straforda aynı özelliklerdedir. Karanlıkda parlar ve çocuk odalarında kolayca tavana yapıştırılarak uygulanır.

Zemin karosu sıvı zemin karolarımız ise ev yada villalarda evin antre girişine,çocuk odasına,salonun belli noktalarına,ev içi bar ya da bar deski var ise barın önüne kolay ve pratik bir şekilde çimento yada benzeri ürünler kullanmadan sadece yapıştırıcı kullanılarak uygulanır. Zeminde uygulaması yapıldıktan sonra temizleme malzemelerinden zarar görmez ve uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlar.