Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Duşakabin

Duşakabin, banyo ve tuvaletlerde yapılan dekorasyonlarda secilenen en yeni nesil dekoratif ürünler hemen hergün yenilenerek mimari bir görsel şölen oluşturulmaktadır. Banyo,duşakabin ve tuvalet dekorasyonunda kullanılanan dekoratif ürünlerde ençok zemin ve duvarlarda kullanılan fayans,seramik gibi ürünlerin seçimine dikkat edilmeli ve özen gösterilmelidir.

piriltivizyon.com bu tarz ürünlere tamamen farklı bir görüş açısı getirmek adına sıvı zemin karolarını özellikle banyo içinde bulunan duşakabin zemin dekosyonunda uygulamaktadır. Peki duşakabin zemin dekorasyonu dendiğinde ilk akla gelen şey nedir denildiğinde rahatlıka yer zemin fayans kaplamasıdır. Sıvı jelli yer zemin karoları direkt olarak fayansın üzerine yapıştırılarak uygulanır. 50x50 cm olan sıvı yer karoları birbirlerine sıfıra sıfır arada derz boşluğu bırakılmadan kare şeklinde yapıştırılarak uygulanabilir. 4 Adet sıvı jelli yer zemin karoları 1 metrekare yer kaplar buda duşakabinler için ideal ölçüdür.

Genellikle duşakabinlerde mavi renk seçimi yapılsada, farklı renk kombinasyonları ile farklı tarz görünümde sağlanabilir. Sıvı yer zemin karoları sudan kesinlikle etkilenmez ve zamanla herhangi bir yıpranmaya maruz kalmaz. Duşakabinlerde hareket özgürlüğü kısıtlı olduğundan dolayı yer zemin sıvı karolara basıldığında herhangi bir kayma oluşması öngörülmez.

Dekorasyon sektörü teknolojik gelişmelerin çok hızlı olmasından dolayı insanlara ve yeni müşterilerine sürekli yenilenen innovatif ürünler sunmak zorundadır. Müşterisine yenilikçi ürünlere sunabilen şirket ve firmalar ancak farklılık sunarak kendini yeniler ve dekorasyon sektöründe ayakta kalabilir.

Sıvı zemin yer karoları dekorasyona sunulabilecek en yeni teknolojik,dinamik ve innovatif bir üründür.