Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon son yıllarda sürekli kendisini yenileyen ve içinde birçok sektörü bulunduran bir yapıya sahiptir. İnşaat ve dekorasyon birbirlerini tamamlayan unsurlardır. Dekorasyon dendiği zaman ilk akla gelen ürünler yapı malzemeleri ve mobilyalardır. Yapı malzemeleri çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürünleri homojen ve heterojen olarak gruplandırmak oldukça zordur.

Peki dekorasyonda duvar dekorasyonu olsun, zemin ve tavan dekorasyonu olsun hangi ürünleri daha çok kullanmalıyız. Dekoratif ürünler boyadan duvar kağıdına, strafora, zemin karosu, yer seramiği, fayansa, en ince işçilik gerektiren mobilya aksesuarlarına kadar değişiklik gösterir.

Türkiyede dekorasyon sektöründe birçok firma olmasına rağmen bu işi layıkı ile yapabilen prefosyonel firmalar çok fazla değildir.

piriltivizyon.com dekorasyon sektöründe ithalatını yaptığı çok farklı ürünler ile kendisini tanıtmış, yurt dışı seyahatleri ve fuarlarında bulunarak Türkiye' de hep daha yeni ürünlerin bulunması için çalışmıştır. Dekorasyon bir ekip işidir ve bu işi düzgün yapabilmek için iyi bir kadroya sahip olmak gerekir.

piriltivizyon.com iş ortakları ile senkronize bir şekilde çalışmaktadır. İyi bir mimari proje ve uygulama ekibimizin olduğunu piriltivizyon.com' un yurt dışı tecrübesi ile birleştirildiğini söylemekte fayda var diyebiliriz.

piriltivizyon.com en çok hangi ürünü ile tanındı derseniz tabiyki sıvı zemin karolarımızdan bahsetmek gerekecek. Sıvı yer karoları zemin dekoru, zemin kaplaması, zemin taban döşemesi, konsept projelerin başlıca tercihlerindendir. Peki sıvı karolar için en çok sorulan müşteri sorularımıza gelirsek bunları maddeler halinde belirtebiliriz.

Sıvı karo nedir: Patentli özel alaşımlı pvc malzeme arasında renkli sıvı ile kullanıcı etkileşimi sunan teknolojik bir zemin karosudur.

İçinde bulunan sıvı nasıl bir üründür: İçinde bulunan sıvı kozmetik bir jel olup insan sağlığına kesinlikle zarar vermez.

Hangi mekanlarda uygulanabilir: Her mekanda kullanılabilir. Uygulanacak zemin yüzeyi düzgün olduğu sürece özel ustalık gerektirmez.

Sızdırmazlığı %100 olarak kanıtlanmıştır. Anti bakteriel ve leke tutmaz bir üründür.

3D entegre teknoloji kullanılmıştır.

İnteraktif (kullanıcı etkileşimli) ve canlı renk seçenekleri olması farklılık yaratır.