Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

BAR RESTORAN MAĞAZA DEKORASYONU

Bar zemin dekorasyonlarında koridor,fuaye,bar mekanı ve bar deski alanları olmak üzere alternatif dekoratif ürünler uygulanmaktadır. Zemin uygulamalarda özellikle kaymaz seramik ve ısıya dayanıklı laminatlarda uygulanmaktadır. Günümüz dekorasyonunda modern tasarımların öne çıktığını söylemek mümkündür.

Bar mağaza restoran sahipleri müşterileri' nin ilgisini çekmek ve mekanlarında farklılık  yaratabilmek adına özellikle mimar ve dekorasyon firmalarından hizmet almak istiyorlar. Türkiye de son zamanlarda dekorasyon,inşaat ve mimarlık firmaları' nın artmış olduğunu söylemek mümkündür.

Tabiyki iyi ve kaliteli dekorasyon hizmeti almak sanıldığı gibi kolay değildir. Dekorasyon firmaları arasındaki rekabet zaman zaman çok düşük teklifler sunarak iş verenin kafasının karışmasına yol açmakta ve düşük maliyetli projeler iyi sonuçlanmamaktadır.

Öncelikle pırıltıvizyon firması olarak önerilerimiz dekorasyon firması ile anlaşma yapılırken en ince detaylara kadar firmalardan bilgi alınmasıdır. Eskilerin değimi ile söz uçar yazı kalır. Sözleşme yapılmalı ve uygulanacak ürünler marka ve kalitesine göre detaylandırılmalıdır. Unutmayalım ki kullanılabilecek ucuz ve kalitesiz inşaat malzemeleri dekorasyon firmalarına kazanç, hizmeti alana mağaza,restoran,bar ya da otel gibi mekan sahiplerine zarar olarak dönecektir.

Zemin kaplama sektöründe firma olarak ayrıcalıklı bir ürün olan Surfloor sıvı zemin karoları'nın Türkiye distribütörlüğü' nü yapıyoruz.Uzun araştırmalar sonucunda Türkiye ana bayiliğini aldığımız Surfloor sıvı zemin karoları uzun ömürlü ve dayanıklılığı müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Ayrıca Türkiye genelinde bayilikler verilmeye başlamış olup, seçkin dekorasyon firmaları showroomlarında müşterilerine ürünlerimizi teşhir etmektedir. 

PIRILTIVİZYON ailesi alt bayileri ile büyümeye başlamış olup, tüm Türkiye'nin dekorasyonda yeni bir soluk almasını sağlamıştır. Günümüzde bulunan sıradan zemin kaplama ürünleri ile karşılaştırıldığında m2 fiyatı olarak sıvı karolar pahalı gibi görünsede, döşenen mekanların değerini fazlası ile arttırmıştır. Bu mağaza,bar,restoran ve otel sahiplerini fazlası ile memnun etmektedir.

Unutmayalım ki; iyi tasarımın pahalı olduğunu düşünüyorsanız kötü tasarımın maliyetine bakmalısınız.