Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

Asansör Zemin Kaplama

Zemin kaplama,zemin dekorasyonu ve dekorasyonun tamamı proje kapsamında bir bütün olarak yer almaktadır. Asansör kabin üretimi dekorasyon sektöründe önemli bir yere sahip olması ile birlikte sürekli kendisini yenileyen lüks binalarda ilk göze çarpan ve  farkındalık yaratan bir dekorasyon görseli ya da dekoratif odanın aşağı yukarı giden hareket edebilen bir objesi haline gelmektedir.

Asansör kabinlerinde özellikle yanmaya dayanıklı, yıpranması en zor olan ve görselde zengin bir görünüm sunan kaliteli dekorasyon malzemeleri kullanılmaktadır. Bu ürünler içinde çelik bazlı aleminyum dahil zeminde dayanıklı zemin kaplama karolar da uygulamak mevcuttur.

Asansör kabinleri dekorasyonunda farklı konsept ürünler lüks otellerin ve binaların dekorasyon sektöründeki modern tasarımların mimari projelerin yerini almaktadır.

Sıvı zemin karolar, jelli sıvı karo, Surfloor marka sıvı karolar artık son dönemlerde asansör zemin kaplamalarında jelli sıvı karo olarak yer almaktadır.

www.sivizeminkarosu.com ve www.piriltivizyon.com e-ticaret firmaları Pırıltıvizyon Dış Ticaret Ltd. Şti. ithalat firması olarak zemin karo sıvı zemin kaplama dekorasyon jelli karo sektöründe hızla ilerleyen bir ivme yakalamış olup sıvı karolar AVM ve özel dekoratif mekanlardan  sonra asansör kabinlerinde de yerini almıştır.