Dil
Türkçe English
Para Birimi
TL $
Alışveriş sepetiniz boş!

3 Boyutlu Zemin Döşeme

3 Boyutlu zemin döşeme,3d zemin döşemesi,3 boyutlu zemin dekorasyonu,3boyutlu zemin uygulaması,3boyutlu epoxy,3boyutlu zemin görselleri gibi çeşitli sorular müşterilerimiz tarafından sürekli sorulmakta ve bu konularda bilgi istenilmektedir.

3 boyutlu görseller ilk olarak sinema ya da tv görseli olarak hayatımıza girmiş daha sonraları ise hemen her kullandığımız dekoratif ürünlere 3 boyutlu görsellik verilmeye sağlanmıştır. 3boyutlu zemin döşemesi ise insanların ayaklarının altında adımlarındaki farklı bir hayal gücü farklı bir yansıma ve modern dekorasyonun mimari yansımalarının en çok ilgi çekmesinin yoludur.

Peki 3boyutlu görsel denince akla nasıl bir görsel gelebilir. Adımlarımızın altında bir okyanus yada yeşillikler içinde giden bir patika yol,manzara yada doğa ile bütünleşmek olabilir. Yada 3boyutlu görsel döşemelerine alternatif bir zemin döşemesi,zemin karosu olarak Surfloor sıvı zemin karoları düşünülebilir.

3boyutlu görseller hetorojen olarak bir görsellik sağlasada kesinlikle interaktif değillerdir. 3boyutlu görsel döşemelerde göz yanılsaması algıda farklılık olur. İnteraktif yer döşemeleri ise adımlarımız ile etkinleşir ve ayamızın altında kayan farklı bir zemin hissi verir.

İşte bu sebeptendir ki jel zemin karolar,sıvı karolar,sıvı fayanslar interaktif yapısı ile 3boyutlu görselliğe yakınlığı ile dinamik zeminde en son teknolojidir.

50x50 ve 30x30cm ölçülerindeki sıvı zemin karolar iç mekanlarda düz ve pürüz olmayan tüm yüzeylere kolayca uygulanabilir.Lüks bir mutfak zeminine,modern bir fuaye alanına,lüks bir restorana,çocuk oyun alanlarına,bar köşesi zeminine yada bar deskine; kullanım alanı o kadar çokturki mimarların diğer zemin dekorasyon ürünleri ile entegre etmeleri gayet mümkündür.